Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Cegielnia prusinowice

Cegielnia prusinowice

Post by relatedRelated post

O firmie

Istniejemy samodzielnie od 1991 r. Firma powstała na bazie wcześniejszych doświadczeń jednego ze wspólników, który produkował cegłę ceramiczną od 1982 r.

Dzisiaj jest to firma rodzinna, działająca w drugim pokoleniu. Posiadamy własny sprzęt do przewozu drewna, opału i surowców do produkcji, jak również dostarczamy nasze wyroby i towary do klienta. Obsługujemy hurtownie i składy budowlane, jak również firmy budowlane i prywatnych inwestorów. Usługi nasze realizujemy rzetelnie i terminowo.

Przedsiębiorstwo nasze wspiera liczne akcje charytatywne, społeczne i kulturalne dla miejscowej gminy, gdzie istnieje zakład.

Rozwijamy się – jesteśmy inwestorem obiektu Hotel & Browar Słociak przy Obwodnicy Północnej Opola o powierzchni 3000 m², w którym jednorazowo może przebywać do 400 osób.

Więcej w zakładce Inwestycje.

ofert.krzesła,pufy,hokery,fotele,sofa,loża 24 osob

Zaproszenie do składania ofert na dostawę: krzesła, pufy, hokery, fotele, sofa i loża 24 osobowa do obiektu Hotel & Browar Słociak :

Zamawiający: P.B. P.U.H. SŁOWOBUD S.C. J.T. i P. Słociak

Tryb zamówienia – ofertowy:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa: krzesła, pufy, hokery, fotele, sofa i loża 24osobowa do obiektu Hotel & Browar Słociak w Sławicach, ul. Ceglana na działce nr 1398/156.

Dokładne parametry, ilości wyposażenia oraz inne dokładne szczegóły dot. realizacji przedmiotu zamówienia są dostępne w siedzibie firmy w Opolu, ul. Hallera 1a, 45-782 Opole. Kontakt telefoniczny Józef Słociak 77 435 60 88

4. Termin składania ofert – do dnia 18.06.2012r.

5. Termin realizacji zamówienia – do dnia 31.07.2012r
6. Kryteria oceny ofert : cena – 100%
7. Miejsce : siedziba zamawiającego lub poczta elektroniczna : slowobud@op.pl

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz składania ofert,

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Cegielnia prusinowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About