Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Co zrobić, by nie przepłacić?

Co zrobić, by nie przepłacić?

Post by relatedRelated post

Co zrobić, by nie przepłacić?

Decydując się na ubezpieczenie mieszkaniowe, zazwyczaj właśnie Twoim zadaniem będzie podanie kwoty ubezpieczenia (czyli kwoty, jaka będzie Ci zwrócona), dlatego ważne jest, by zadbać o tzw ‚due dilligence’, czyli o profesjonalną analizę tego, ile warte jest Twoje mieszkanie i to, co się w nim znajduje.

Obniżona kwota nadal jest dla Ciebie za wysoka? Spróbuj ustalić wyższy wkład własny. Nawet 10% pokrycia szkód z Twojej kieszeni to o kilka złotych niższa składka. W Twoim mieszkaniu znajdują się rolety/drzwi przeciwwłamaniowe lub mieszkasz na strzeżonym osiedlu? O tym również warto wspomnieć przy ustalaniu kwoty składki. Zniżkę możesz otrzymać również przy powołaniu się na znajomego, który jest ubezpieczony w tej samej firmie, a także płacąc jednorazowo przez internet swoją kartą kredytową.

Dlaczego warto?

Wartość Twojego mieszkania to nie tylko pieniądze, jakie wydałaś przy urządzaniu wnętrz. To także ogromna wartość sentymentalna, której mogą nie zastąpić żadne pieniądze. Dlatego, w wypadku nieszczęśliwej sytuacji, postępując zgodnie z powyższymi wskazówkami, z pewnością oszczędzisz sobie problemów finansowych.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Co zrobić, by nie przepłacić?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About