Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Dodatkowe pakiety do ubezpieczeń

Dodatkowe pakiety do ubezpieczeń

Post by relatedRelated post

Dodatkowe pakiety do ubezpieczeń

Decydując się na ubezpieczenie w pakiecie, można sobie zagwarantować ubezpieczenie OC w życiu prywatnym lub assistance. Pierwsze zapewnia wszelką ochronę związaną z gospodarstwem domowym oraz czynnościami z nim związanymi. Oznacza to pomoc w potrzebie znajdując się na terenie miejsca ubezpieczenia lub na terytorium Polski. Kolejny dodatek – assistance – obejmuje organizację i pomoc pomocy fachowców, jak np. hydraulik czy elektryk.

Więcej na temat tego typu ubezpieczeń można znaleźć na stronie: https://www.libertydirect.pl/mieszkaniowe/wyposazenie-oc-z-assistance.html

Od czego zależy wysokość składki?

Najważniejsze, by dach budynku, w którym mieszkanie chcemy ubezpieczyć, nie był pokryty materiałami palnymi, jak np. drewniane gonty. Może to wpływać niekorzystnie na kwotę składki ubezpieczenia. Co więcej, drewniane domy lub inne budynki mieszkaniowe pokryte drewnem również wpłyną na wzrost ceny ubezpieczenia. Do pozostałych, istotnych czynników, należy wysokość wkładu własnego w pokrycie szkód oraz kwota, jaką mogłyby wynieść szkody związane ze zdarzeniami losowymi.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Dodatkowe pakiety do ubezpieczeń
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About