Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Jak chronić się przed roztoczami

Jak chronić się przed roztoczami

Post by relatedRelated post

Można stosować się do pilnowania porządku w mieszkaniu, dbać o jego czystość i przeciwdziałać zaleganiu kurzu na meblach, a i tak zupełnie roztoczy z naszego życia nie wykluczymy, gdyż są one de facto składnikiem powietrza. Zaznaczmy, niechcianym składnikiem, który trafia niestety do naszych organizmów wraz z oddychaniem. Receptą na zmniejszenie ich liczby, a tym samym ograniczenie występowania we wdychanym powietrzu, mogą być pokrowce antyroztoczowe, które skutecznie walczą z osiadaniem tych żyjątek na pościeli, a tym samym umożliwiając bezpieczny i spokojny sen.
Nie ma się przy tym czego wstydzić ani obawiać o posądzenie o hipochondrie, czy o nadmierną, wręcz pedantyczną dbałość o zdrowie. Jakość powietrza w naszych mieszkaniach jest naszą prywatną sprawą, a jeżeli mamy dzieci, to także obowiązkiem.
Trzeba wziąć również pod uwagę fakt oszczędności czasu, jaki stracimy na wizytach u lekarzy w wypadku problemów z płucami, gdyż można być niemal pewnym tego, że wcześniej czy później roztocza będą miały zły wpływ na nasze zdrowie.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Jak chronić się przed roztoczami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About