Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu mieszkania?

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu mieszkania?

Post by relatedRelated post

Ubezpieczenie mieszkania – najcenniejszej rzeczy, jaką posiadasz – to jedna ze spraw, nad którą najprawdopodobniej nie zastanowisz się, dopóki nie będziesz w potrzebie. Podobnie jak brak ubezpieczenia zdrowotnego – może być tragiczne w skutkach. Uświadom sobie zatem, jak istotne jest zabezpieczenie domu na wypadek nieszczęścia, które może przyjść w każdej chwili.

Niespodziewane szkody

Sytuacje, za które jesteś odpowiedzialny, nie zawsze będa spowodowane przez Ciebie. Przykładem mogą być dwie hipotetyczne sytuacje – jak myślisz, kto poniesie koszty, kiedy Twój sąsiad, robiąc grilla, przypadkiem wzniecie ogień na Twoim ogródku? Albo, kiedy Twój dom lub mieszkanie zostanie zalane w czasie powodzi? Jak się zapewne domyślasz – Ty. Kto poniesie największą stratę, kiedy podczas urlopu znikną wszystkie Twoje cenne przedmioty, rodzinna biużuteria: pierścionki, kolczyki, naszyjniki, nieraz będące ważnymi pamiątkami? Odpowiedź w tym przypadku również jest oczywista.

Korzystaj z ofert znanych firm

Znalazłeś firmę ubezpieczeniową, która oferuje korzystne warunki finansowe, ale nie jest nikomu znana? Taka sytuacja powinna być dla Ciebie ostrzeżeniem. Korzystaj z usług znanych firm, których nazwa i logo są dla Ciebie znajome (sprawdź np. Liberty Direct). Warto dokładnie przejrzeć oferty znanych ubezpieczycieli – niektóre firmy przy zakupie ubezpieczenia murów oraz wyposażenia oferują dodatkowe zniżki, sięgające czasem nawet 10%. Często możliwa jest również ochrona wszystkich domowników bez dodatkowego wzrostu składki.

 

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu mieszkania?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About