Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Parapety granitowe

Parapety granitowe

Post by relatedRelated post

Remont biblioteki

W ubiegłym tygodniu rada naszego miasta podjęła uchwałę o przeprowadzeniu generalnego remontu budynku, w którym mieści się biblioteka dla dzieci i młodzieży. W najbliższym czasie odbędzie się przetarg, w którym zostanie wyłoniony wykonawca wszystkich prac remontowych. Jak już wiadomo, decydującym kryterium wyboru będzie cena.
Plan remontu zakłada odnowienie elewacji zewnętrznej, prace wewnątrz budynku oraz modernizację polegającą na wybudowaniu podjazdu i wind dla osób niepełnosprawnych.
Budynek zostanie ocieplony, otynkowany i pomalowany. Wszystkie uszkodzone okna i drzwi będą wymienione, a drewniane parapety zostaną zastąpione przez solidne parapety granitowe. Na podłogach zamiast starych zniszczonych wykładzin będą ułożone płytki ceramiczne oraz drewniane panele. Ściany zostaną odświeżone i pomalowane łatwo zmywalnymi farbami w żywych kolorach.
Wszystkie prace mają być wykonane do końca przyszłego roku. W czasie remontu siedziba biblioteki będzie znajdowała się w miejskim ośrodku kultury.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Parapety granitowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About