Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Przykładowe formy ubezpieczenia mieszkania

Przykładowe formy ubezpieczenia mieszkania

Post by relatedRelated post

Przykładowe formy ubezpieczenia mieszkania można znaleźć na: https://www.libertydirect.pl/mieszkaniowe/

Tak więc jeżeli zostanie zalany sąsiad, który potem będzie dochodził odszkodowania, będzie on mógł zgłosić się do właściciela – jeżeli zalanie spowodowane zostało wadliwą instalacją rur lub do najemcy – jeżeli zalanie nastąpiło w skutek np. niedokręcenia kranu.

Kradzież

W przypadku włamania z kradzieżą sprawa kształtuje się podobnie. Każda z osób odpowiada za swoje mienie. Dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przypisanego nie konkretnemu miejscu, adresowi, ale konkretnej osobie. W tym przypadku warto sprawdzić czy ubezpieczenie takie posiada również opcję ochrony dóbr przed takimi zdarzeniami jak utrata mienia, jego dewastacja czy kradzież.

Najważniejsze ustalenia

Podczas spisywania umowy najmu warto również spisać stan i ilość rzeczy, które należą do najemcy, a które są własnością właściciela. Kiedy będziemy się decydować na ubezpieczenie tych dóbr oraz całego mieszkania Ubezpieczyciel będzie żądał informacji o wartości całego mienia, stanie w jakim jest mieszkanie (mury, drzwi i okna) oraz czy zamontowane zostały jakiekolwiek systemy antywłamaniowe.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Przykładowe formy ubezpieczenia mieszkania
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About