Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Rolbordery ceny

Rolbordery ceny

Post by relatedRelated post

Materiały ogrodowe
obraz

Posiadamy palisady w zróżnicowanych rozmiarach, impregnowane ciśnieniowo, w zależności od wysokości można je wykorzystać w różny sposób. Wyższe palisady używane są często przez naszych klientów do budowy kwietników, otaczania drzew, tworzenia ogrodzeń rabat i wykończeń tarasów, natomiast najniższe z nich mają zastosowanie w wykończeniu alejek i ścieżek.

Istnieje również możliwość wykonania przydomowych placów zabaw dla dzieci, na przykład z grubych wałków można zrobić huśtawki, piaskownice, domki i zjeżdżalnie. Równie popularnymi elementami architektury ogrodowej są rolbordery, inaczej ujmując, popularne płotki ogrodowe. Za ich pomocą możemy wyznaczyć miejsca dla roślin iglastych lub podzielić ogród na różne części, na przykład oddzielić miejsca porośnięte trawą od rabatek kwiatowych.

Rygle natomiast, będące wałkami przeciętymi wzdłuż, mogą posłużyć do wykończenia i zabudowy siedziska w ławce huśtawki, jak również obudowy budynków wioski dziecięcej, np. domków, itp. Wałki i rygle są również znakomitym materiałem do samodzielnej konstrukcji mostków przeznaczonych nad oczka wodne, mebli ogrodowych, czy schowków na narzędzia.

Możliwości wykorzystania naszych wyrobów toczonych są naprawdę nieograniczone i nie sposób ich wszystkich wymienić. Dodatkowo, aby uniknąć marnowania materiału, pozostałą z rozładunku drewna korę pakujemy do worków i włączamy do oferty naszej firmy. Zakupioną korę, klienci wykorzystują do podsypywania krzewów i zabezpieczanie gleby przed chwastami.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Rolbordery ceny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About