Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Słociak Opole

Słociak Opole

Post by relatedRelated post

Inwestycje Słowobud

Od 28 X 2010 r. jest budowany przy Obwodnicy Północnej miasta Opola hotel wraz z minibrowarem.

Przewidywany czas ukończenia inwestycji to maj 2012 r.

Jest to pierwszy minibrowar restauracyjny w województwie opolskim, który w piwnicach hotelu będzie produkował 1 000 hektolitrów piwa ( 10 000 litrów rocznie) z możliwością powiększenia produkcji w zależności od zapotrzebowania.

Piwo, a w zasadzie cztery rodzaje piwa: jasne, ciemne, pszeniczne i miodowe (sezonowo okazjonalne) będzie produkowane na oczach klientów, a cała produkcja będzie pokazana dla gości restauracji i pubu poprzez przeszklenia w posadzce i ścianach, jak również udostępniona dla zainteresowanych zwiedzaniem pod opieką piwowara.

W hotelu o standardzie 3 gwiazdkowym będą 4 sale restauracyjne. Główna sala restauracyjna hotelu może pomieścić do 200 osób, sala pubu do 120, konferencyjna na 70 osób oraz biznesowa na 20 osób. W hotelu będzie 70 miejsc noclegowych w 27 pokojach – 1, 2 i 3 osobowych oraz 1 apartament.

W podziemiach hotelu będzie garaż na 8 samochodów. Parking przyhotelowy pomieści 114 samochodów osobowych i 10 ciężarowych.

Hotel będzie przyjazny dla osób niepełnosprawnych (podjazd na zewnątrz, wewnątrz winda, wydzielone toalety oraz pokój spełniający wymogi).

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Słociak Opole
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About