Motostodoła – Steel Roses MC klub motocyklowy Kielce
No Data

Sypianie bez roztoczy

Sypianie bez roztoczy

Post by relatedRelated post

Przez zanieczyszczenie powietrza spalinami oraz wyziewami elektrowni, czy działaniami nierozważnych ludzi, spalających co popadnie w swych piecach, mamy ciągle pogarszającą się jego jakość. Jednak to nie wszystko, gdyż po wejściu do domu, mamy natychmiast do czynienia z wszędobylskimi roztoczami, gotowymi wniknąć do naszych płuc, przy każdym zaczerpywaniu powietrza.
Szczególnie uciążliwe staje się to wówczas, kiedy udajemy się na spoczynek, gdyż zamiast spodziewanego odpoczynku, mamy do czynienia z zagrożeniem w postaci chorobotwórczych żyjątek i tutaj pomóc mogą pokrowce antyroztoczowe.
Nie ulega wątpliwości, że jest to przy tym ochrona bierna, a nie czynna, ale za to jakże skuteczna. I nie dotyczy, jak sądzić mogą niektórzy jedynie ludzi uczulonych na roztocza, gdyż nie tylko alergicy mogą ucierpieć przez styczność z tymi żyjątkami. Roztocza roznoszą choroby i mogą być niebezpieczne dla każdego, a że są malutkie i praktycznie niewidzialne, tak wdychamy je nieświadomie każdego dnia, a im mniej tego w naszych płucach, tym lepiej.

Ciekawe wpisy na temat motoryzacji i transportu:

Sypianie bez roztoczy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About